ru ua

ДТП у Харкові: у справі Зайцевої та Дронова знайшли нестиковки

ДТП у Харкові: у справі Зайцевої та Дронова знайшли нестиковки ДТП у Харкові (фото: УНІАН)

На думку адвоката одного з підсудних, експерти нібито фальсифікували справу

У справі по резонансній ДТП в Харкові, яка сталася в жовтні 2017 року, з'явилися деякі деталі, які нібито суперечать висновкам експертів. Про це розповів адвокат одного з учасників трагічної аварії Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

За словами правозахисника, експерти навмисно ухиляються від об'єктивної оцінки ДТП і виносять завідомо неправдиві результати.

"Незалежними" експертами, у зазначеному висновку не дається конкретних і обґрунтованих відповідей на жодне з поставлених питань, а на 29 сторінках тексту тільки й роблять, що пишуть, пишуть, та складають щось",- пише адвокат.

ДТП у Харкові: у справі Зайцевої та Дронова знайшли нестиковки

Скріншот поста (facebook.com/Сергій Перепелиця)

Крім того, Перепелиця привів деталі експертизи, які погано поєднуються між собою і суперечать одна одній.

ДТП у Харкові: у справі Зайцевої та Дронова знайшли нестиковки

Ілюстративне фото (facebook.com/Сергій Перепелиця)

"На схемі вони спочатку зображують Volkswagen Touareg, який нібито перетнув кордон перехрестя кузовом автомобіля на 90 см (при загальній довжині автомобіля 476, 6 см), а потім ці ж експерти на аркуші розкадрування відеозапису ДТП проводять цю умовну лінію перехрестя перед фарами Volkswagen Touareg і це при тому, що такий явний ляп експертизи видно неозброєним поглядом", - резюмував адвокат

ДТП у Харкові: у справі Зайцевої та Дронова знайшли нестиковки

Скріншот (facebook.com/Сергей Перепелиця)

Нагадаємо, що 7 листопада під час чергового засідання у справі про смертельне ДТП на вулиці Сумській в Харкові Геннадію Дронову і Альоні Зайцевій продовжили арешт на 60 діб.

Адвокати клопотали про те, щоб змінити запобіжний захід для Зайцевої на домашній арешт і знову повідомили про те, що її самопочуття в СІЗО погіршується. Проте представники прокуратури та адвокати потерпілих не підтримали такого рішення та відзначили, що дівчина не потребує термінової медичної допомоги.

Відео: РБК Україна