ua en ru

Бактерії - це не погано: Супрун зробила дивну заяву

Бактерії - це не погано: Супрун зробила дивну заяву Колаж РБК-Україна

Супрун розповіла незвичайні факти про бактерії

Уляна Супрун розвінчала поширені міфи про бактерії та зробила несподівану заяву. Про це експерт поінформувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Поширена думка, що бактерії - це завжди погано. Тому ми намагаємося їх знищувати, все ретельно вимиваємо і користуємося антимікробними засобами. Однак, за словами Супрун, це не зовсім розумно з кількох причин.

По-перше, бактерії здатні ставати стійкими до того, що їх знищує. Зокрема антисептики вбивають не тільки погані, але й хороші бактерії. А по-друге, надмірна чистота може впливати на імунітет не кращим чином. Оскільки навіть непатогенні бактерії потрібні для тренування імунної системи.

Надмірне та часто невиправдане використання миючих засобів може мати шкоду для здоров'я. Наприклад, застосовуючи засоби з антибактеріальним ефектом, ми вбиваємо слабкі мікроорганізми, на місці яких обов'язково оселяться сильніші і агресивніші.

Важливо використовувати миючі засоби та дезінфектанти розумно, зважувати необхідність їх застосування у кожному випадку та брати до уваги деякі фактори:

  • Не забувайте, що занадто багато миючих засобів у побуті можуть діяти як подразники і самі по собі викликати алергії;
  • Для формування міцного імунітету у дітей, необхідний контакт з непатогенними бактеріями Це, у свою чергу, ефективна профілактика виникнення алергій;
  • Деякі дослідження показали, що використання дезінфектантів пов'язано з ризиком виникнення зайвої ваги у дітей, так як це впливає на їх мікробіоту;
  • Також не варто відмовлятися від домашнього улюбленця, якщо вдома є дитина. Здорова мікробіота домашніх тварин буде у нагоді імунній системі ваших дітей.

Раніше ми писали про те, що Супрун розповіла про незвичайні властивості води. Навіть кілька ковтків врятують від зневоднення, яке здатне викликати поганий настрій, зниження уваги та пам'яті.

А також розповідали про те, що Комаровський повідомив, як позбавитися від неприємної дитячої проблеми.