ua en ru

Рятує від втоми: Супрун про незвичайні властивості води

Рятує від втоми: Супрун про незвичайні властивості води Ілюстративне фото (pixabay)

Також Супрун розвіяла один з основних міфів

Супрун стверджує, що є речі, які завжди треба мати з собою. І серед них точно має бути пляшка води. Про користь води експерт розповіла e соціальній мережі Facebook на своїй сторінці.

За словами Супрун, навіть кілька ковтків води врятують нас від зневоднення, яке здатне викликати поганий настрій, зниження уваги та пам'яті. Також вода позбавить вас від запаморочення та втоми. До речі, твердження, що нормою споживання є 8 склянок на день - міф.

"Багато людей помилково вважають, що чай або кава замінюють воду. Але це зовсім не так. По-перше, саме вода, а не чай або кава, переносить поживні речовини, виводить з тіла продукти обміну і змащує суглоби. По-друге, часто каву або чай хочеться підсолодити цукром або смакотою. А це - зайві калорії та шкода", - зазначено в повідомленні.

Також експерт наголошує, що воду потрібно обов'язково пити разом з алкоголем, щоб уникнути дегідратації. Головне - не пити з однієї пляшки ні з ким, оскільки зі слиною можуть передаватися бактерії, які викликають біль у горлі, віруси грипу, свинки, застуди та інших хвороб.

Нагадаємо, що Супрун розповіла шокуючі факти про схуднення.

Також в. о. міністра охорони здоров'я повідомила, що споживання білка може погано позначитися на здоров'ї людини. Перевищення денної норми білка може серйозно нашкодити, особливо, якщо у людини діагностовано хвороби нирок.

Раніше Супрун шокувала несподіваною заявою про вітамін C.