ua en ru

Не варто зловживати: Супрун повідомила про небезпеку білка

Не варто зловживати: Супрун повідомила про небезпеку білка Ілюстративне фото (pixabay)

Супрун стверджує, що надлишок білка в організмі може викликати рак

Уляна Супрун, яка раніше шокувала несподіваною заявою про вітамін C, повідомила, що споживання білка може погано позначитися на здоров'ї людини. Про це експерт повідомила в соціальній мережі Facebook.

Білок - це джерело амінокислот, тому багато хто вважає, що велика кількість даної речовини сприятливо позначається на організмі. Однак, за словами Супрун, не все так однозначно.

Перевищення денної норми білка може серйозно нашкодити, особливо, якщо у людини діагностовано хвороби нирок. Крім того, надмірне споживання білка може викликати остеопороз у жінок з ожирінням та у чоловіків з нормальною вагою.

"Чим більше білка, особливо ВСАА, тим вище рівень інсуліноподібного фактор росту 1 (IGF-1) та активних процесів поділу і росту клітин. З одного боку, це добре, адже зростає обсяг м'язів. З іншого боку - це погано, тому що виникає ризик розвитку раку і прискорюється старіння", - стверджує експерт.

Не варто зловживати: Супрун повідомила про небезпеку білкаСкріншот: (facebook.com/ulanasuprun)

Споживання червоного м'яса Супрун рекомендує знизити до декількох прийомів на тиждень, а сардельки, ковбаси та інше краще повністю виключити з раціону.

Експерт підкреслює, що білкові добавки не замінять різноманітні харчові джерела білка. А також нагадує, що білкова їжа - це не тільки м'ясо, але й бобові, риба, яйця, молочні продукти, горіхи та перероблена соя.

Нагадаємо, що Супрун розповіла українцям про те, як побороти сухе повітря і недолік вологи, які дуже актуальні взимку.

Раніше повідомлялося, що Супрун заявила про те, що хвороба у дитини - не є вагомою причиною, щоб не ходити до школи.