Священик УПЦ МП, що втік в РФ, назвав Україну "нулем без Росії"

Священик УПЦ МП, що втік в РФ, назвав Україну "нулем без Росії"
Фото: скандальний Андрій Ткачов (orthodoxy.org.ua)

Скандальний священик вже не перший раз критикує нашу країну

Священик УПЦ МП Андрій Ткачов, який раніше критикував Револицию Гідності, а після її перемоги виїхав в Росію, знову відзначився істеричним звинуваченням на адресу України. Про це передає пропагандистське видання "ПолитНавигатор".

Агент Кремля в рясі обурився спробами нашої країни здобути автокефалію для українських православних церков.

"Що таке українці без Росії? Це велике питання. Богословськи — нуль, "зеро", навіть мінус. У цій паскудной ситуації ці лузери, звичайно, грають останню карту — церква. Мабуть, може бути, це останній акорд. Нехай фраєр грає останню карту. З економікою швах, мова — швах, війна триває, труни пливуть в різні боки, претензії на території від Румунії пішли, від Угорщини, від інших місць. Вони розвалили країну. Але не до кінця ще, вона ж велика. Але вони зруйнують її планомірно", — заявив Ткачов.

За його словами, до тих пір, поки Бог любив Україну, "націоналісти" не були допущені до влади. Після все сталося навпаки.

Раніше повідомлялося, що настоятеля "Десятинного монастиря" на землі Національного музею історії отець Гедеон (Юрій Харон), який "намолился" на Porshe за 1,5 млн, має громадянство Росії і прикривається нелегальним українським паспортом.

У квітні Україна втратила 11 захисників

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся