ru ua

У Бердянську через велику аварію півміста залишилося без води - всі подробиці

У Бердянську через велику аварію півміста залишилося без води - всі подробиці Колаж РБК-Україна

Гроші для ліквідації наслідків аварії будуть виділятися з міського бюджету

У Бердянську через аварію на колекторі півміста залишилося без води. Подробиці інциденту і де 29 січня не працюватимуть навчальні заклади повідомляє інформаційний портал 061.ua.

Як відомо, 27 січня сталася аварія з обвалом на магістральному каналізаційному колекторі, що транспортує до 80% стоків всього міста. Вночі аварійна служба КП "Бердянськводоканал" розпочала ремонтні роботи по вул. Мелітопольське шосе, в районі зупинки "Спорткомплекс".

У середу школи і дитячі садки в нижній і верхній частині міста будуть закриті. Також не приймають дітей всі навчальні заклади в центрі міста - школи №1, 2, 16 та 9, гімназія №1 і сади №3, 28 та 41. В Колонії не працюють БМЛ, школа №20 і дитячий сад №35, на Слобідці - школа №6, навчальні заклади в мікрорайоні 8 Березня - школа №4 та днз №27. У нагірній частині - школа №3, №5, гімназія №2, ДНЗ №20 і 40. В інших мікрорайонах проблеми з водопостачанням відсутні.

Для ліквідації аварії необхідно виконати ремонт трубопроводу Д = 800 мм довжиною 159 погонних метрів. Комунальники кажуть, проводити роботи складно, в тому числі, через те, що колектор розташований на глибині 5 метрів.

Машини ДСНС доставили в місто вже близько 42000 літрів води. Крім того, приєдналися до забезпечення технічною водою бердянців морські піхотинці, прикордонники і Нацгвардія.

Гроші для ліквідації наслідків аварії на колекторі будуть виділятися з міського бюджету Бердянська. Зараз фахівці оцінюють необхідний обсяг робіт, а комунальники розглядають можливість прочищення обвалення ділянки колектора та відновлення подачі води в систему водопостачання міста.

Нагадаємо, що в Бразилії в результаті прориву греблі, яка стримувала воду з відходами від металургійної промисловості в провінції Мінас-Жерайс, зросла кількість загиблих.

Ми писали, що в курортному місті Анталія, де раніше торнадо забрав 20-річну дівчину, знову обрушився смерч.