ua en ru

Біткоін не виживе: криптовалюті пророкують повний крах

Біткоін не виживе: криптовалюті пророкують повний крах Биткоин (фото: pixabay.com)

Біткоіну залишилося не довго, вважають експерти

Биткоин не має жодних шансів на виживання у довгостроковій перспективі. Це пов'язано з тим, що, судячи з останніх тенденцій, основна на сьогоднішній день криптовалюта не зможе адаптуватися до світового ринкучерез кризу керованості. І поки що ніяких перспектив на горизонті не намічається.

За словами відомого економіста та розробника Райана Тейлора, Lightning Network (платіжний протокол з високим ступенем автоматизації, який дозволяє проводити миттєві транзакції між нодами, що беруть участь, та пропонується як рішення проблеми масштабованості біткойна) є неефективним на сьогоднішній день. Тейлор переконаний, що вижити в світі криптовалют через кілька років зможуть тільки ті проекти, які орієнтовані саме на керованість.

Біткоін не виживе: криптовалюті пророкують повний крахБиткоин (фото: flickr.com/Marco Verch)

На думку Тейлора, пише видання LetKnow News, одними з найнадійніших на ринку цифрових активом на даний момент є кріптовалюти Dash, Zerocoin, Monero, Cloakcoin та інші, які використовують протоколи, відмінні від тих, на яких базується робота біткойнів.

Також експерт додав, що масштаби використання не таких популярних, як біткоін криптовалют ростуть стрімкими темпами у багатьох країнах світу.

Нагадаємо, що курс біткоіна впав. Падіння курсу пов'язано з тим, що у США заарештували творця чергової криптовалютної піраміди OneCoin Костянтина Ігнатова.

Ми писали про те, що у біткоіна з'явився серйозний конкурент. Творець криптовалюти Ethereum порівнює свій винахід з технологічним смартфоном, а біткоін - з калькулятором.

Ми також повідомляли, що глава МВФ Крістін Лагард назвала переваги і недоліки криптовалют. Крім того, вона закликала центральні банки задуматися про випуск цифрових валют.