ua en ru

Бориспільський експрес: в Укрзалізниці зробили гучну заяву

Бориспільський експрес: в Укрзалізниці зробили гучну заяву Експрес Київ Бориспіль (фото: УНІАН)

Укрзалізниця буде працювати над розширенням проекту в цьому році

Укрзалізниця, яку нещодавно розкритикували за намір підняти ціни вдвічі, вважає проект "Бориспільський експрес" економічно ефективним - він в 15 разів більш вигідний, ніж приміські перевезення.

Про це повідомив керівник філії Південно-Західна залізниця АТ Укрзалізниця Роман Веприцький в інтерв'ю 5 каналу.

Так, в грудні 2018 року експрес перевіз 55 000 пасажирів, заробивши на квитках 4,4 мільйони гривень. Тоді як приміські поїзди Південно-Західної залізниці перевезли 2,5 млн осіб, заробивши 14 млн гривень. Таким чином, прибуток від одного пасажира експреса Київ-Бориспіль склав 80 грн проти 5,5 грн пасажира приміських поїздів.

У 2019 році в Укрзалізниці планують збільшити кількість рухомого складу "Бориспільського експресу", що змінить графік руху, зробивши експрес більш зручним для пасажирів.

Веприцький сказав, що новий транспортний вузол буде побудований на "Видубичах", а також в компанії розглядають заїзд поїздів з харківського та дніпропетровського напрямків на станцію "Бориспіль".

Нагадаємо, директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк розповів Styler, чи поліпшить підвищення ціни на квитки якість послуг Укрзалізниці.

До речі, нещодавно ми повідомляли, що в лікарні під Києвом сплять на списаній постілі "Укрзалізниці" 2009 року.