ru ua

"Буде тільки гірше": волонтер розповіла про своє ставлення до ідеї нового Майдану в Україні

"Буде тільки гірше": волонтер розповіла про своє ставлення до ідеї нового Майдану в Україні Фото УНІАН

Волонтер зазначила, що тема нового Майдану в Україні для неї закрита

Відомий український волонтер Наталія Юсупова розповіла про своє ставлення до розмов про проведення нового Майдану в Україні. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Волонтер зазначила, що тема нового Майдану в Україні для неї закрита.

"Я більше не беру участь у революціях, мені шкода не своє розчарування, а людські життя. Ви бачили останній рейтинг політиків, за кого? Віддано стільки життів, а на манежі все ті ж і народ знову обирає! Скоріше так не дай Бог", в наступному році вибори, там і проголосую. І марно кричати на кожному розі, що все погано, змініть президента і буде добре", - написала вона.

За її словами, поки народ не зміниться, буде тільки гірше.

"Це не Порошенко обзиває мене кожен день в інтернеті, ображаючи останніми словами, президент не паркується під будинком так, що я не можу виїхати і бігаю по ресторанах шукаю, який ідіот так поставив машину. Це не президент рве квіти з клумби, ламає дерева у дворі і не він плює і кидає недопалки на тротуарі. Не президент грубіянить в супермаркетах і держ. установах, і так само не він кидає сміття з машин, сидить в телефоні за кермом і при цьому кричить мати у відкрите вікно", - емоційно каже Юсупова.

Наталія наголосила, що всі розмови "почни з себе" зводяться до нуля, адже мало хто в реальному житті виконує всі правила адекватної людини і веде себе, як у цивілізованій країні.

"Куди не зайди, практично скрізь "Совок", тільки європейські ціни. Замкнуте коло і тільки одиниці мільйонної маси намагаються щось зробити. Змінитеся Ви, зміниться президент і все наше оточення. А на барикади я більше не піду, у мене кожен день своя боротьба і своя революція. Часто задаю собі питання "навіщо мені все це потрібно". Краще зробити і пошкодувати, ніж не зробити і потім думати, а що я особисто зробила для цивілізації", - підсумувала вона.

"Буде тільки гірше": волонтер розповіла про своє ставлення до ідеї нового Майдану в Україні

Скріншот поста (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Нагадаємо, що волонтер нагадала про поранених бійців АТО, які потребують допомоги.