ua en ru

Будьте обережні: очікується потужна магнітна буря

Будьте обережні: очікується потужна магнітна буря Колаж РБК-Україна

У період з 19 по 22 березня очікується відразу дві сильні хвилі

Березень в плані геомагнетичної активності виявився дуже насиченим місяцем. У першій половині місяця магнітних бур було кілька, і всі вони були середньої і сильної інтенсивності. Але фахівці попереджають, що й друга половина місяця буде також важкою. У період з 19 по 22 березня очікується відразу два сильних спалахи.

У четвер, 21 березня, очікується сильна магнітна буря, яка може вплинути не тільки на фізичне самопочуття, але і на психологічне.

В цей день варто бути обережними людям з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, а також тим, у кого є інші хронічні захворювання. Рекомендується зменшити фізичну активність, подихати свіжим повітрям і постаратися не хвилюватися.

Психологи радять 21 березня побути на самоті, уникати великого скупчення людей, мінімізувати конфліктні і неприємні ситуації.

Магнітна буря 21 березня збігається з настанням повного місяця, що може посилити негативний вплив на настрій і самопочуття людей.

Наступний спалах очікується в п'ятницю, 22 березня. Вона буде менш інтенсивна, ніж попередня, проте гіпертонікам варто уважно поставитися до свого здоров'я.

Також у п'ятницю рекомендується бути обережними людям, які страждають від нервових і психічних розладів.

В останніх числах березня очікується ще декілька магнітних сплесків, але вже менш інтенсивних.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як пережити складний повний місяць у березні 2019 року.

А також розповідали про те, що категорично заборонено робити в день весняного рівнодення.