ua en ru

Дива не сталося: батьки проміняли десятьох дітей на горілку

Дива не сталося: батьки проміняли десятьох дітей на горілку Колаж РБК-Україна

Соціальні служби змушені були відправити дітей у притулок

У Мукачеві суд позбавив багатодітних батьків прав, так як вони не справлялися зі своїми десятьма дітьми. Про це повідомили в Мукачівському міському раді.

Історія з багатодітною сім'єю, в якій виховується 10 неповнолітніх дітей, почалася ще рік тому. Після ретельних перевірок було встановлено, що батьки зловживають алкогольними напоями, а діти утримуються в несприятливих умовах.

Однак соціальні служби вирішили дати батькам ще один шанс. Більше року родині допомагали соціальні працівники, волонтери. Вони намагалися допомогти багатодітним батькам змінити спосіб життя і подолати залежність від алкоголю.

Батьків неодноразово викликали на засідання комісії з питань захисту прав дітей і залучали їх до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Але дива не сталося, всі зусилля виявилися марними, і батьки замість своїх 10-х дітей вибрали міцні напої.

Перед новорічними святами Мукачівський міський районний суд постановив вилучити дітей із сім'ї, а соціальним службам довелося визначити їх у одну з обласних установ для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що під Миколаєвом пацієнтці відрізали ногу з вивихом.

А також розповідали про те, що у дитячому саду Одеси зняли на відео няню, яка ображає малюків.