ua en ru

Справа Зайцевої: представники суду розповіли нові подробиці

Справа Зайцевої: представники суду розповіли нові подробиці Олена Зайцева і Геннадій Дронов (facebook.com/politeka.net.ua)

Адвокати Зайцевої вже почали ознайомлення зі справою

Олена Зайцева і Геннадій Дронов можуть залишитися у в'язниці, так як представники захисту поки не подали апеляцію. Прес-секретар Київського районного суду Наталія Бардіна повідомила, що ні адвокати Зайцевої, ні адвокати Дронова апеляційної скарги досі не подали, повідомляє видання УНН.

Бардіна Наталія зазначила, що захист Олени Зайцевої вже почав ознайомлення з матеріалами справи, а от адвокати Геннадія Дронова, які раніше заявляли про підготовку апеляційної скарги, з справою ознайомлення так і не почали.

Суд над Геннадієм Дроновим і Оленою Зайцевою відбувся 26 лютого 2019. Їх визнали винними у скоєнні смертельного ДТП на вулиці Сумській в Харкові 18 жовтня 2017 року. Шість чоловік в результаті аварії загинули, решта отримали тяжкі фізичні травми.

Справа Зайцевої: представники суду розповіли нові подробиці

Олена Зайцева і Геннадій Дронов (twitter.com/hromadske_kh)

Судді оголосили вирок і призначили покарання Зайцевій та Дронову у вигляді 10 років позбавлення волі. Також вони не маю права керувати автомобільними засобами протягом трьох років і повинні відшкодувати матеріальний збиток сім'ям постраждалих та загиблих.

За законом апеляційну скаргу адвокати можуть подати протягом 30 днів після оголошення вироку.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що адвокати Дронова не згодні з вироком і збираються подавати апеляцію.

А також розповідали про те, що президента України попросили помилувати Геннадія Дронова.