ua en ru

Новий поворот у справі Зайцевої: адвокат зробив заяву

Новий поворот у справі Зайцевої: адвокат зробив заяву Геннадій Дронов (Фото: УНІАН)

Адвокат Дронова впевнений, що може домогтися виправдання для свого підзахисного

Адвокат Геннадія Дронова, водія, який був визнаний винним в аварії на вулиці Сумській, повідомив, що подав апеляційну заяву. Про це інформує видання "Харківський вимір".

Адвокат Сергій Перепелиця заявив, що має намір оскаржити покарання для свого підзахисного. Він вважає, що зможе домогтися повного виправдання для Геннадія Дронова.

Наголошується, що апеляційну заяву вже складено і в ньому вказується 30 пунктів. Одна з головних претензій – чому суддя Віктор Попрас дозволив змінити один з пунктів обвинувального акта в ході судового розгляду.

Також вказується претензія щодо експертів – яким чином харківські експерти встановили межі перехрестя і чому їх результати виявилися для судді вагоміше, ніж висновки експертів з Дніпра, які змогли визначити точну швидкість руху автомобіля Олени Зайцевої, другою винною у смертельному ДТП.

Нагадаємо, 26 лютого Київський районний суд міста Харкова визнав винними в ДТП на вулиці Сумській Геннадія Дронова та Олену Зайцеву. В результаті аварії, яка сталася 18 жовтня 2017 року, загинуло шестеро осіб і ще шестеро отримали серйозні травми.

Обом підсудним суд призначив 10 років покарання, позбавлення права керувати автомобільними засобами на три роки і відшкодування збитку родичам постраждалих.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у справі про ДТП у Харкові з'явився новий нюанс про Геннадія Дронове.

А також розповідали про те, що українці підірвали мережа вимогою відпустити Дронова.