ru ua

Діти могли померти з голоду: мати продала шестирічну дочку за їжу

Діти могли померти з голоду: мати продала шестирічну дочку за їжу Колаж РБК-Україна

Жінка продала шестирічну доньку, щоб нагодувати інших дітей

Голодуючі сім’ї в Афганістані вдаються до продажу своїх власних дітей, намагаючись вижити у часи сильної засухи. Мешканці табору на околиці міста Герат розповіли, що вони погодилися продати своїх дітей, щоб мати змогу купити собі їжу, пише CNN.

Одна мати заявила, що її неповнолітня дочка Акіла тепер належить старшій людині, яка проживає у сусідньому наметі. Жінка розповідає, що втекла с села з трьома дітьми через сильну посуху.

"Щоб не дати моїм дітям померти з голоду, я продала свою доньку приблизно за 3000 доларів, але за цей час отримала лише 70 доларів. У мене не було ані грошей, ані їжі, а також не було годувальника, оскільки мого чоловіка було вбито", - розповіла жінка.

Акіла, яка сиділа поруч з матір’ю протягом всього інтерв’ю, не має уявлення про те, яка на неї чекає доля. Її мати, Мамарін, сказала, що дівчинка не знає, що її було продано.

Діти могли померти з голоду: мати продала шестирічну дочку за їжу

Мамарін та Акіла (фото: edition.cnn.com)

Чоловік, який купив Акілу, Нахмуддін сказав, що вона буде нареченою його десятирічного сина. Він каже, неважливо, що Акіла настільки молода, буває, що стара людина одружується з молодою дівчинкою.

В Афганістані більше 275 000 чоловік були вимушені переміститися до тимчасових таборів через рекордну засуху, яка призвела до гострої нестачі їжі в регіоні.

Чоловік розповідає, що він не єдиний в таборі, хто купує та продає дітей, заради виживання. Інший чоловік, який відмовився назвати своє ім’я, сказав, що він продав свою дочку, якій було всього чотири, щоб погасити борг.

У 20 провінціях, які найбільше постраждали від кризи, два мільйони людей стали жертвами різкої нестачі харчів, зазначає ООН.

Нагадаємо, у Києві шукають жінку, що по-звірячому побила дитину, яка наразі перебуває в реанімації.

Раніше ми писали про те, що п'ятимісячне немовля в Івано-Франківській області померло від побоїв вітчима, а мати дитини звинувачує в халатності лікарів, які надавали їй першу допомогу.

Також ми повідомляли, що в Житомирській області п'яна матір катувала власних дочок - вона їх била і душила.