ua en ru

Піврічна дитина померла від побоїв: мати звинувачує медиків в халатності

Піврічна дитина померла від побоїв: мати звинувачує медиків в халатності Колаж РБК-Україна

Жінка хоче, щоб її чоловіка виправдали і випустили з в'язниці

Відео: YouTube/Стосується кожного

П'ятимісячне немовля померло 12 січня після того, як вітчим встав вночі його "заспокоїти". Проте мати дівчинки Марія виправдовує чоловіка і звинувачує в усьому лікарів. У дитини діагностували забій грудної клітини і черепно-мозкову травму. Про трагічну загибель немовляти в Івано-Франківській області йшлося в програмі "Стосується кожного" на телеканалі "Інтер".

Мати дівчинки каже, що "медсестра їй щось вколола". Сестра підозрюваного теж не вірить в те, що її брат Андрій міг таке зробити. Вона каже, що багато разів залишала на нього своїх дітей, і абсолютно довіряла йому.

Мати дівчинки розповідає, що того вечора лягла рано спати, бо була хвора. Про немовля піклувався вітчим. За версією жінки, дитина просто випала з рук чоловіка. Вона хоче, щоб його випустили з тюрми.

За словами медсестри, яка приїхала на виклик, батьки зателефонували у швидку лише через шість годин після того, як дівчинка отримала травми. Мати заперечує це, вона стверджує, що дитина почала задихатися і померла після того, як медики зробили їй укол гормону дексаметазон.

Жінка каже, що поліція під натиском примусила її звинуватити чоловіка під час допиту. Марія наразі вагітна, вона чекає дитину від Андрія.

Співробітники поліції, які викликали швидку, з'ясували, що чоловіка розлютив плач дитини, він підійшов до візка, де лежало дитя, і кілька разів ударив маленьку дівчинку по голові. Йому загрожує від 7 до 10 років ув'язнення.

Нагадаємо, під Тернополем на новорічному ранку померла дівчинка. Є відомості, що дівчинку намагалися привести до тями, проте це не дало жодних результатів і вона померла.

Також ми писали про те, що у лікарню Вінницькій області було доправлено 6-річного хлопчика з численними гематомами, черепно-мозковою травмою і струсом мозку, поліція відкрила кримінальне провадження щодо мачухи дитини.