ua en ru

Навіть очі відкрити не міг: скандал із побитою дитиною під Вінницею отримав продовження (відео)

Навіть очі відкрити не міг: скандал із побитою дитиною під Вінницею отримав продовження (відео) Фото: колаж РБК-Україна

Рідна мати побитого хлопчика сидить у в'язниці

Відео: YouTube / ТСН

Після того, як в лікарні міста Козятин Вінницької області було доставлено 6-річного хлопчика з численними гематомами, черепно-мозковою травмою і струсом мозку, поліція відкрила кримінальне провадження щодо мачухи дитини. Про це у вівторок, 29 січня, йдеться в сюжеті ТСН

Зазначається, що швидку хлопчикові викликали пасажири електрички, які побачили фіолетове від гематов обличчя дитини, яка разом з батьками зайшла у пранспорт. Дорослі їхали на роботу, і обличчя хлопчика ретельно приховували.

Увагу на побитого малюка звернув контролер. Викликали поліцію і медиків. З правоохоронцями на пероні залишилася мачуха, а батько з хлопчиком поїхав до лікарні.

Там після огляду дитину відправили до нейрохірурга.

Навіть очі відкрити не міг: скандал із побитою дитиною під Вінницею отримав продовження (відео)

Скріншот

Після надання медичної допомоги, незважаючи на синці та пошкоджені капіляри в очах, шестирічний Іванко вже бігає за лікарняними коридорами, хоча раніше через побої навіть очі відкрити не міг.

Як розповів нейрохірург Вінницької обласної дитячої лікарні, у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку легкого ступеня, множинні забої м'яких тканин кріплення черепа, обличчя, тулуба і кінцівок.

В будинку 25-річної Людмили Симон - мачухи Іванка - холодно і повний безлад. Вона проживає з батьком хлопчика вже близько 6 місяців. Запевняє, що дитину ніхто не бив - мовляв, вона залізла на тумбочку і просто впала. Цю історію жінка розповіла своєму цивільному чоловіку, коли він повернувся додому від родичів. Той не повірив і побив її.

Навіть очі відкрити не міг: скандал із побитою дитиною під Вінницею отримав продовження (відео)

Скріншот

"Дитина лежала на ліжку під ковдрою. Я дивлюся - у нього голова опухла. Я запитав, хто це зробив. Він каже - мама. Я не витримав, і вже жінці втулив", - розповів батько хлопчика Руслан Скоркін.

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею тортури і вже затримали співмешканку чоловіка. Її помістять в ізолятор тимчасового утримання.

Також перевіряється, чи не міг і батько бити свою дитину. Адже саме про це і сказав Іванко психологам у лікарні. У службі у справах дітей хочуть вже завтра заборонити Скоркіну спілкування із сином, а спеціальна комісія розгляне питання про можливе позбавлення його батьківських прав.

Навіть очі відкрити не міг: скандал із побитою дитиною під Вінницею отримав продовження (відео)

Скріншот

Зауважується, що рідна мати хлопчика у в'язниці, вона позбавлена батьківських прав.

Іванка батько віддав у школу-інтернат в сусідньому селі. Його трирічну сестирчку виховує бабуся. Коли хлопчик одужає, його хочуть повернути в школу, і вже там надавати психологічну допомогу.

Як повідомлялося раніше, нещодавно в Кривому Розі неадекватна вчителька зацькувала старшокласницю.

Також ми писали про те, що скандал із побиттям школярки під Києвом отримав продовження.