ua en ru

Донецьк йде на дно: фото руйнувань в окупованому регіоні

Донецьк йде на дно: фото руйнувань в окупованому регіоні Колаж РБК-Україна

Він повідомив про загибель двох місцевих жителів через руйнування

Відомий журналіст і блогер Денис Казанський розповів, що в Донецьку катастрофічно руйнуються цехи і весь регіон приходить в страшний занепад. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він повідомив, що з початку 2019 року вже сталося два смертельних випадки в результаті обвалу даху через сніг. Перший випадок стався на Дебальцевському заводі, а другий – на Горлівському машзаводі.

"Продовжую спостерігати за тим, як йде до дна моє рідне і колись успішне місто, де рівень життя був одним з найвищих в Україні, а разом з ним і весь регіон. З початку січня постійно приходять новини про те, як в ОРДЛО під вагою снігу провалюються дахи і руйнуються заводські цехи. Тільки за останній час – два смертельних випадки. Спочатку проваленим дахом вбило працівницю цеху Дебальцевського заводу металургійного машинобудування. А вчора розвалився цех Горлівського машзаводу, в якому теж загинув робітник", - написав Казанський.

Він зазначив, що в останні роки зовсім перестали прибирати сніг і доглядати за будівлями, що призводить до руйнування інфраструктури.

Також Казанський розповів, що в Донецьку катастрофічна ситуація з водіями міського транспорту. Для порівняння він навів Краматорськ, в якому зарплати вище в два, а то і в три рази.

"Пишуть і про катастрофічну ситуацію в ДонЭлектроавтотрансі. Не вистачає близько 200 водіїв трамваїв і тролейбусів в Донецьку. І зрозуміло, чому не вистачає. На сайті електротрансу можна подивитися рівень зарплат. Водіям платять сьогодні 8-9 тис. рублів. Це десь 3,8 - 4,4 тисяч гривень. Дійсно, катастрофа. Для порівняння, у Краматорську сьогодні зарплата водіїв тролейбусів від 7,5 до 11 тисяч грн. В Краматорську, який раніше був у області на третіх ролях, сьогодні рівень зарплат в два рази вище, ніж в Донецьку! Хто міг уявити собі таке?" – пише журналіст.

У коментарях його підтримали користувачі і стали надсилати фотографії інших об'єктів, які також прийшли в занепад.

Скріншоти (facebook.com/den.kazansky)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в окупованій Горлівці на заводі обрушилися стіни.

А також писали про те, що журналіст розповів про життя в окупованому Криму.