Діти в ОАЕ приступають до навчання в 3,5 року
Українські педагоги відправилися в ОАЕ для обміну досвідом з їх арабськими колегами. Про це передає ТСН.
Повідомляється, що в школах Об'єднаних Арабських Еміратом діти приступають до навчання в 3,5 року.
В такому віці вони вже навчаються читати по складах і рахувати прості числа, носять шкільну форму і відчувають себе на уроках цілком щасливими – співають на уроках.
"Які книги? Книжки це для додаткових занять. Клас для них - це зона активностей, пізнання", - кажуть педагоги.
Уроки для дітей проходять, як весела гра, тому навчання їм дається легко. У шість років у дитини вже питають таблицю множення.
Двері класів не зачиняються. У будь-який момент учень може вийти в коридор, наприклад, якщо йому потрібно взяти щось необхідне, пограти або просто відпочити. З дітьми працює додатковий педагог, який стежить, щоб малюки не мігрували по класах.
Освіта в приватних школах отримують переважно діти з Індії, Пакистану, Єгипту і навіть Великобританії, воно обходиться батькам від 2 до 30 тисяч доларів у рік. В установах державних безкоштовно навчаються виключно місцеві хлопці, вчитися там можна по американській, британській або індійської навчальної програмами.
Діти вивчають англійську, і згодом використовують оксфордські підручники на всіх предметах.
Українські гості були вражені побаченим.
"Такими освітніми десантами ми хочемо хоча б по краплі принести цю модель, ці алгоритми навчання, надихнути наших вчителів, що це можливо зробити в наших школах", - зізналася куратор національної премії GLOBAL TEACHER PRIZE Наталія Мосейчук.
"Це взагалі інша всесвіт", - вражена фіналістка премії Тетяна Веркалець.
Повідомляється, що якість освіти у приватних закладах контролює окремий підрозділ міносвіти, чиновники якого мають право заслати в школу таємного агента. Щорічно в світі складають рейтинг щасливих шкіл, і за останніми даними – найбільш задоволені життям учні саме дубайської школи.
Відео: Школи в ОАЕ (youtube.com/ТСН)
Раніше повідомлялося, що у херсонській школі знущаються над дитиною-переселенцем.
Хайп-таксі # 7: "Ваше ставлення до еміграції" (відео: РБК-Україна)