ru ua

У дворі шкури і кров тварин: мати-одиначка катувала котів на очах у дітей

У дворі шкури і кров тварин: мати-одиначка катувала котів на очах у дітей Колаж РБК-Україна

Сусіди розповіли, що останнім часом почастішали крадіжки домашніх тварин

У Миколаєві виявили матір-одиначку, яка страждає психічним захворюванням. 37-річна жінка проживала разом з двома дітьми в жахливій антисанітарії і знущалася над тваринами. Про це повідомляє видання Novosti –N.

Дивну сім'ю виявили при перевірці проживання дітей в неблагополучних сім'ях співробітники служби у справах дітей міста Миколаєва. В напівзруйнованому будинку вони знайшли двох хлопчиків, 8 і 12 років. У самому приміщенні перевіряючі виявили бруд, сміття і напівзруйновані стіни і дах. У дворі будинку були виявлені закривавлені шкури тварин.

Сусіди поскаржилися, що 37-річна жінка поводиться неадекватно, а також на те, що останнім часом почастішали випадки крадіжки домашніх тварин в окрузі.

Фото: novosti-n.org

Дітей вилучили з сім'ї, з ними почали працювати психологи. Вони неохоче говорять про матір, так як у них не було ні турботи, ні тепла з її боку. Повертатися до неї діти не хочуть.

На даний момент хлопчиків визначили в прийомну сім'ю, і рідна мати навіть не цікавиться їх станом. А над 37-річною жінкою йде процес позбавлення її батьківських прав. Подальшу її долю вирішуватиме суд. Не виключено, що їй буде необхідно психіатричне лікування.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві нелюди жорстоко побили кота.

А також розповідали про те, що у Дніпрі нелюди відрізали коту лапи.