ua en ru

Розбили щелепу, понівечили очі: у Києві нелюди жорстоко побили кота

Розбили щелепу, понівечили очі: у Києві нелюди жорстоко побили кота Знущання над тваринами (колаж РБК-Україна)

Тварину доставила в клініку випадкова перехожа

Знущання над тваринами у Києві триває. Нещодавно до однієї з ветеринарних клінік міста був доставлений ледь живий породистий кіт з розбитою щелепою, понівеченими очима і дуже низькою температурою. Тварині надали першу допомогу, але далі – надія на господаря або на добрих людей. Про інцидент розповідає ТСН.

Як повідомляється, першою травмовану тварину, яка стала жертвою жорстокості з боку людини, помітила випадкова перехожа Ольга Нікічук. Вона одразу віднесла важко поранену тварину в клініку, але на лікування чужого вихованця у неї грошей немає. Мешканка столиці сама має кілька десятків тварин.

У тварини розбите око і обидві щелепи, у неї черепно-мозкова травма. Щоб вилікувати кота знадобиться як мінімум кілька тисяч. Ветеринар вважає, що тварину збив автомобіль, але, на думку Ольги Нікічук, яка і раніше бачила кота, він став жертвою людської жорстокості.

"Я прошу, щоб допомогли врятувати цього кота", - говорить небайдужа мешканка столиці.

Ольга Нікічук каже, що британця з зеленим нашийником бачила і раніше. Тварина простий корм не їла, киянка вважає, що до цього у вихованця був господар. Але він досі не знайшовся.

"Прошу щоб люди несли тільки добро, рятували і годували тварин, і буде їм благо. Бог їх усіх благословить", - вважає Никичук.

Ветеринар Майя Корабльова з клініки Медведєва каже, що на лікування тварини потрібно кілька тисяч гривень.

Знущання над тваринами в Києві (відео: youtube.com/ТСН)

Нагадаємо, що нещодавно гицель прив'язав собаку до поїзда.

Також ми писали, що відважний пес врятував туриста від вірної загибелі під Львовом.