ua en ru

Відважний пес врятував туриста від вірної загибелі під Львовом

Відважний пес врятував туриста від вірної загибелі під Львовом Колаж РБК-Україна

Чи є травми у потерпілого - не вказується

У Сколівському районі (Львівська область) чоловік, який вигулював свого пса, виявив на дні обриву чоловіка, який не міг піднятися на поверхню. Про це інформує прес-служба ДСНС України.

Місцевий житель селища Славське як зазвичай вигулював собаку. Раптово вона потягнула господаря в певний напрям, де той виявив людину, яка перебувала на волосині від смерті. Чоловік негайно викликав рятувальників.

До рятувальної операції залучили 6 чоловік особового складу та 1 одиницю спецтехніки. Пізніше чоловіка передали працівникам медичної служби. Потерпілим виявився 41-річний житель Львова.

За яких обставин чоловік зірвався у прірву на даний момент невідомо. Також залишається з'ясувати, скільки часу потерпілий там пробув до спасіння і чи є у нього серйозні травми.

Нагадаємо, що собака врятувала дворічного малюка від смерті, коли горе-мати пішла у черговий п'яний загул. Дворічний малюк кілька днів перебував на неопалюваній веранді без їжі та теплого одягу. Весь цей час його зігрівала собака.

До речі, в Україні масово викрадають собак та вивозять в інші райони. Виявилося, що виловом та вивезенням займалася організація "Порятунок чотириногих". Директор центру виправдовується, що собаки іноді тікають.

Раніше ми писали про те, що в Запоріжжі скандал через те, що ОСББ вирішило закрити вентиляційні отвори у будинку, щоб бездомні коти не могли селитися в подвальних приміщеннях. "Кошатниці" відстоюють права годувати тварин біля будинків, а жителі і люди, які мають дітей, обурені недоїдками під під'їздами та забрудненням дитячих майданчиків фекаліями і сечею тварин.