ua en ru

В Україні масово викрадають собак: названа причина (відео)

В Україні масово викрадають собак: названа причина (відео) Ілюстративне фото: pixabay.com

Сотні тварин, як домашніх, так і вуличних, вивозять до інших міст

Відео: YouTube/ТСН

В місті Славута Хмельницької області зникло близько сотні вуличних і домашніх собак. Зоозахисники знайшли тварин у Луцьку. Деякі були травмовані і виснажені, бігали вулицями. Їх вивезли начебто на стерилізацію, повідомляє ТСН.

Однак тварини не були стерилізовані, а просто вивезені до іншого міста. Зоозахисники спробували дізнатися, кому і навіщо знадобилося забирати собак.

З'ясувалося, що відловом і вивезенням займалася організація "Порятунок чотирилапих". Директорка центру виправдовується, що собаки іноді втікають.

Організація їздить по різним областям, де укладає угоди на вивезення чотирилапих, при чому, в договорі на вивіз тварин вказано, що собак назад повертати не можна. За одну собаку центр отримує 600 гривень.

Керівник Славутського ЖЕКу каже, що він не відслідковує подальшу долю тварин і не має наміру це робити. Зоозахисники ж мають намір боротися за права тварин. Вони вже написали заяву в поліцію.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Запоріжжі скандал через те, що ОСББ вирішило закрити вентиляційні отвори в будинку, щоб бездомні коти не могли селитися в подвальних приміщеннях. "Кошатниці" відстоюють права годувати тварин біля будинків, а мешканці та люди, які мають дітей обурені недоїдками під під'їздами та забруднення дитячих майданчиків фекаліями та сечею тварин.

Також ми повідомляли, що із сумно відомого приватного звіринця "Парк Покровського періоду" Ігоря Падалко, якого звинувачують в сексуальному насильстві над прийомними дітьми, вивезли останніх ведмедів.

Відео: РБК-Україна