ua en ru

Я не каюсь: подробиці загибелі дівчинки, залишеної на тиждень без їжі

Я не каюсь: подробиці загибелі дівчинки, залишеної на тиждень без їжі Мати залишила дитину помирати від голоду в Росії (ілюстративне фото: instagram.com)

Коли дитина була мертва, горе-мати привітала її з днем народження в Instagram

Молода жінка залишила трирічну дівчинку без їжі і води на тиждень в російському Кірові, в результаті чого дитина загинула. При цьому горе-мати зізнається, що зробила це навмисно, перед тим, як піти, вона перекрила вентилі з водою, повідомляють росЗМІ.

Мертву дитину виявила бабуся, яка прийшла привітати онуку з днем народження. За словами жінки, вона кожен день дзвонила доньці, цікавилася, як справи у маленької. На що їй відповідали, що все гаразд.

Причина смерті дитини поки невідома. Дівчинка могла загинути від зневоднення або від отруєння пральним порошком, якого наїлася.

Я не каюсь: подробиці загибелі дівчинки, залишеної на тиждень без їжі

Мати залишила дитину помирати від голоду в Росії (горе-мати, фото: instagram.com/ruhi_sumo/)

Мати дитини розповіла, що навмисно закрила двері квартири і пішла на тиждень - з 13-го по 20-е лютого. Вона не плаче, не шкодує, просто каже: "Так, я пішла, я перекрила вентилі з водою і залишила дитину без води і їжі. Пішла і кілька днів не з'являвся вдома".

Весь цей час вона перебувала в квартирі в подруги. У день народження доньки мати опублікувала в Instagram привітання для дитини. "Сьогодні твій день, зовсім велика, моє життя, будь найщасливішою і здоровою", - написала вона на сторінці. На той момент дівчинка вже була мертва.

Я не каюсь: подробиці загибелі дівчинки, залишеної на тиждень без їжі

Мати залишила дитину помирати від голоду в Росії (скрін: instagram.com/ruhi_sumo/)

Користувачі Instagram залишають безліч гнівних коментарів на сторінці горе-матері, кажучи, що краще б їй померти самій. Один з підписників стверджує, що жінка і раніше залишала дитину одну - вона навіть викидала з вікна іграшки, щоб привернути до себе увагу.

Раніше ми писали про те, що однорічна дівчинка, якій завдав травми вітчим-тиран, померла в Херсонській лікарні.

Також ми повідомляли, що жінка в Хмельницькій області закопала свою новонароджену дочку в мішку біля польової дороги.