ua en ru

Політичний скандал на Євробаченні 2019: конкурс може втратити зірок

Політичний скандал на Євробаченні 2019: конкурс може втратити зірок Колаж РБК-Україна

Євробачення 2019 може позбутися одного з запрошених гостей зі світовим ім'ям

Евробачення, міжнародний пісенний конкурс, який проводиться щорічно, в 2019 році обріс скандалами ще до проведення. В цей раз у організаторів конкурсу стався конфлікт зі співачкою Мадонною, яка повинна була виступити у фіналі Євробачення.

Як повідомляють західні ЗМІ, Мадонна пригрозила організаційному комітету, що скасує свій виступ, якщо вони не погодяться на її умови.

Справа в тому, що Мадонна зібралася на сцені Євробачення 2019 в Тель-Авіві виконати свою нову пісню, яка раніше не була представлена публіці.

Проте організаційний комітет після прослуховування композиції попросив зірку замінити пісню для виступу на культурному заході, так як в ній мова йде про американську політику.

Однак Мадонна не збирається міняти репертуар і заявила, що готова виступити у фіналі Євробачення тільки з цією політичної піснею.

Політичний скандал на Євробаченні 2019: конкурс може втратити зірок

Мадонна (facebook.com/madonna)

Відомо, що виступ Мадонни має відбутися у фінальній частині конкурсу, в той час, коли буде проводитися остаточний підрахунок голосів для того, щоб оголосити переможця міжнародного конкурсу.

Також в ЗМІ вказують суму, яку організаційний комітет повинен виплатити Мадонні, якщо її виступ все-таки відбудеться – 1,5 мільйона доларів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що MARUV зробила заяву про Євробаченні.

А також розповідали про те, що букмекери назвали нового переможця Євробачення 2019.