ua en ru

Євробачення 2019 знову в епіцентрі скандалу: що відомо

Євробачення 2019 знову в епіцентрі скандалу: що відомо Колаж РБК-Україна

Організатори конкурсу розповіли про махінації

Євробачення 2019, міжнародний пісенний конкурс, який має відбутися в травні в Ізраїлі, знову опинилося у центрі скандалу. Цього разу причиною стали махінації з квитками.

Фірма Leaan, яка була офіційним розповсюджувачем квитків на концерти Євробачення, розподілила кілька десятків квитків високопоставленим діячам з області культури і спорту ще до офіційного старту продажів, що категорично заборонено інструкціями.

Ізраїльська радіомовна корпорація KAN, яка відповідає за проведення пісенного конкурсу, зажадала анулювати всі квитки, які були продані з порушеннями, і повернути їх назад в продаж.

"Продаж квитків, реалізованих по телефону або в офісі, будь то на фінал конкурсу, або інші заходи Євробачення, повинен бути скасованим, а квитки повинні бути повернуті в касу для реалізації у відповідності з правилами Kan", - сказано в повідомленні корпорації.

Наступна хвиля продажу квитків на шоу запланована на квітень і всі повернуті квитки надійдуть назад у продаж.

Перша хвиля продажів стартувала 28 лютого і перша партія квитків на фінал конкурсу, який відбудеться 18 травня, була продана за кілька хвилин. І це при тому, що квитки коштують кілька сотень євро.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Україна може передумати щодо Євробачення.

А також розповідали про те, що Оля Полякова натякнула, що хоче на "Євробачення".