ua en ru

Пояснюю останній раз: MARUV зробила заяву про Євробачення

Пояснюю останній раз: MARUV зробила заяву про Євробачення Колаж РБК-Україна

MARUV розповіла, як ставиться до того, що її постійно цитують

MARUV, переможниця Нацвідбору на Євробачення, яка стала фігуранткою нового скандалу, розкрила правду про те, за кого вона збирається насправді вболівати під час Євробачення. Про це вона розповіла в інтерв'ю для видання iod.media.

Співачка розповіла, що вона вже втомилася від того, що її слова постійно перекручують в ЗМІ і тема Євробачення постійно на слуху.

"Зізнаюся, я втомилася від того, що ЗМІ виривають слова з контексту, щоб підвищити трафік своїх ресурсів. Ситуація з конкурсом Євробачення-2019, яка, здавалося б, давно забута, кожен день повертається до мене новими заголовками, що приводять в ступор", - зазначила MARUV.

Вона пояснила, чому в недавньому інтерв'ю згадала Сергія Лазарєва, який в цьому році буде представляти Росію на міжнародному конкурсі.

"Поясню останній раз: я дуже давно знайома з Сергієм Лазарєвим, який був моїм наставником в українському проекті Голос країни-4, де я брала участь 5 років тому. Але, мабуть, моє знайомство з ним стало крутою темою для спекуляцій у заголовках нашої преси", - розповіла артистка і зізналася, за кого вона буде вболівати насправді.

"За кого я голосую на Євробаченні? Скажу вам так: я за бэнгер, який підірве Європу! Кожному артистові, який вийде на сцену в Тель-Авіві, бажаю удачі, хоробрості і перемоги! Я – за музику!" – підкреслила MARUV.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що MARUV зробила гучну заяву.

А також розповідали про те, що MARUV запустила "вульгарний" відеоблог.