ua en ru

Подруга "регіоналів": MARUV стала фігуранткою нового скандалу

Подруга "регіоналів": MARUV стала фігуранткою нового скандалу Колаж РБК-Україна

Кириленко вважає MARUV "подругою регіоналів"

MARUV стала фігуранткою нового скандалу сама того не відаючи. Так, під час діалогу віце-прем'єр-міністра В'ячеслава Кириленка з "опоблоковцем" Василем Німченко в парламенті, другий запропонував члену Кабміну "фестивалити в іншому місці, а не у Верховній Раді".

Після цих слів Кириленка, який раніше сказав, що Україна може передумати щодо Євробачення 2019, зазначив, що не дозволить "регіоналам вказувати, де бути і чим займатися".

"Ваш вождь Янукович розікрав країну, запросив сюди путінські війська і втік. Ваш прем'єр Азаров розікрав країну і втік. Прокурор Пшонка розікрав і втік... І ви будете вчити нас, як нам приймати закон про українську мову?" - сказав Кириленко.

Після цього він знову звернувся до колишніх соратників президента-втікача Януковича.

"Я співчуваю вам, що ваша подруга не поїхала на Євробачення. Співчуваю. Але, як каже НСТУ, вона відмовилася від участі в Євробаченні на користь гастролей в Росії. Як казали древні греки: "Подібне притягує подібне". От ви точно такі ж російські гастролери, тільки не на майданчиках, а у Верховній Раді", - підкреслив Кириленко.

Відео: YouTube/112 Україна

Нагадаємо, що нещодавно MARUV, яка відмовилася представляти Україну на пісенному конкурсі в Тель-Авіві, поділилася своїми правилами успіху.