ua en ru

Треба зав'язувати: MARUV зробила гучну заяву

Треба зав'язувати: MARUV зробила гучну заяву MARUV (facebook.com/MaruvOfficial)

MARUV зізналася, кого буде підтримувати на Євробаченні

MARUV, переможниця українського Нацвідбору на Євробачення, яка раніше розсекретила свої гонорари в Росії, зробила раптову заяву з приводу своєї участі у відборі в наступному році. Про це артистка розповіла під час онлайн-чату зі своїми шанувальниками.

MARUV зазначила, що абсолютно не шкодує про те, що не поїде на Євробачення, в тому числі і від іншої країни. Вона вважає, що її відмова – це було мудре і правильне рішення. Також співачка розповіла фанатам, чи готова вона взяти участь у відборі в наступному році.

"Ні, звичайно не піду, все, вистачить, я вже відходила на відбори на все життя. Спасибі, що всі мене так підтримали, але ще раз піти на відбір я не наважуся, все вистачить. І мені здається, що з темою конкурсу потрібно вже зав'язувати. Це вже пережило себе", - відповіла MARUV.

Вона подякувала шанувальникам за те, що їй побажали успіху на українському конкурсі YUNA і заінтригувала тим, що вона готує якийсь перфоманс.

Також співачку запитали, кого вона буде підтримувати на Євробаченні 2019, на що MARUV ухильно відповіла, що буде підтримувати всіх.

"Не знаю, треба дивитися на номер, як виступлять. Ну, ясна річ, не будемо виключати мого доброго ставлення до Сергійка (Сергій Лазарєв – ред.), у нас з ним є своя історія, така класна, спільна. Тому я буду його підтримувати. Але крім того хочеться ще подивитися і самі виступи і підтримати тих артистів, які будуть робити самий крутий перфоманс, виступлять цікаво", - додала артистка.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що MARUV поділилася правилами успіху.

А також розповідали про те, що Подерв'янський розкритикував MARUV.