ua en ru

Скільки MARUV заробляє в Росії: названа космічна сума

Скільки MARUV заробляє в Росії: названа космічна сума Колаж РБК-Україна

Стали відомі гонорари MARUV

MARUV, яку нагородили в РФ, заробляє на території Росії 6 тисяч доларів за концерт і 10 тисяч за корпоратив. Про це повідомляють росЗМІ.

За останні півроку більшу частину своїх концертів MARUV провела в Росії. Крім того, її дуже часто запрошували в якості гості на ефіри великих російських радіостанцій.

Варто зазначити, що 6 квітня в української співачки повинен відбутися перший сольний концерт у московському залі "Известия-хол". При цьому квитки на цей концерт вже кілька місяців перебувають у продажу, і якщо MARUV скасує виступ, то цієї їй обійдеться в круглу суму.

Нагадаємо, що MARUV стала переможцем Національного відбору на Євробачення 2019 і повинна була представляти Україну на пісенному конкурсі, але вона не підписала контракт з НОТУ через "кабальні" умови контракту.

Співачка не захотіла відмовлятися від своїх виступів у Росії. При цьому в НОТУ наполягали, щоб артистка протягом 3 місяців після Євробачення не гастролювала в РФ через уникнення "надмірної політизації конкурсу". Команда MARUV відмовилася.

Раніше повідомлялося, що НОТУ відмовилася від участі в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2019.

Ми також писали про те, що один із суддів Нацвідбору Андрій Данилко зробив цікаву заяву щодо Євробачення.