ua en ru

Фізрук півроку ґвалтував школярку в спортзалі: всі подробиці

Фізрук півроку ґвалтував школярку в спортзалі: всі подробиці Колаж РБК-Україна

Педагог не визнає своєї провини

У приміській школі Якутська вчитель фізкультури 6 місяців ґвалтував 13-річну ученицю у спортзалі школи. Про це повідомляє Управління Слідчого комітету по Республіці Саха.

Слідство встановило, що вчитель фізкультури скоїв 29 злочинів сексуального характеру відносно неповнолітньої дівчинки в період з грудня 2017 року по травень 2018 року.

Крім того, насильством педагог займався зі школяркою не тільки в спортзалі, але і в своїй машині, а також у квартирі. Фізрук 15 раз ґвалтував дівчинку і 14 разів здійснював насильницькі дії відносно неповнолітньої.

Батьки школярки дізналися про інцидент після того, як прочитали листування дочки з учителем фізкультури в телефоні дочки. Чоловіка одразу ж затримали, порушили кримінальну справу і звільнили з навчального закладу.

Щоб впоратися з наслідками насильства школярці призначили реабілітацію, яка повинна допомогти їй подолати психологічне навантаження.

У свою чергу, вчитель фізкультури не визнає своєї провини, але слідство підтвердило його причетність до згвалтувань. Адміністрацію школи також притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, що педофіл-рецидивіст продавав хлопчиків збоченцям. Минулого разу злочинця випустили з в'язниці на 5 років раніше за "хорошу поведінку".

Раніше повідомлялося про те, що в Магадані 13-річна дівчинка зайшла в магазин спортивного одягу, де її зґвалтував 52-річний продавець.

Ми також писали про те, що у Миколаєві чоловік зґвалтував 12-річну дівчинку в ліфті багатоповерхового будинку.