ru ua

Продавець зґвалтував дівчинку прямо в магазині: подробиці НП

Продавець зґвалтував дівчинку прямо в магазині: подробиці НП Педофіл зґвалтував дівчинку в магазині одягу (колаж: РБК-Україна)

Продавець магазину спортивного одягу виявився педофілом-рецидивістом

Дівчинка, якій не було й 14-ти років зайшла в магазин спортивного одягу в російському місті Магадан, де піддалася згвалтуванню з боку 52-річного продавця, що виявився педофілом, яких, до речі, в Україні ловлять активісти і жорстоко карають за хтиві наміри. Про це повідомили росЗМІ.

Педофіл був затриманий швидко. Йому загрожує від 12 до 20 років позбавлення волі, оскільки раніше він вже притягувався за подібні злочини. Зараз справу за статтею про насильницькі дії у відношенні осіб, що не досягли 14 років, направили в суд.

Подія сталася ще в травні 2018 року прямо серед дня. Дівчинка зайшла в магазин, де цей "чоловік" працював продавцем. Скориставшись відсутністю покупців, він напав на школярку і зґвалтував її.

До речі, у прийомній сім'ї на Закарпатті старший рідний син багато років поспіль ґвалтував своїх прийомних сестер і хвалився цим у соцмережах.

Нагадаємо, в січні у Київській області в місті Біла Церква затримали місцевого жителя, який здійснював розпусні дії відносно своєї 15-річної падчерки і її подружки.

Також ми писали про те, що в Україні зловили втікача педофіла з Німеччини, який чотири роки переховувався від Інтерполу. Його звинувачують в згвалтуванні 15-ти дітей.