ua en ru

На очах у дружини і маленького сина: нелюд зґвалтував 15-річну доньку

На очах у дружини і маленького сина: нелюд зґвалтував 15-річну доньку Зґвалтування 15-річної доньки скоїв чоловік з Нижньокамська (колаж РБК-Україна)

За зґвалтування дочки збоченцю загрожує тривалий тюремний термін

Зґвалтування 15-річної доньки скоїв 40-річний чоловік, який перебував у стані алкогольного сп'яніння. При чому наруга сталася на очах у матері дівчинки і дворічної дитини, повідомляють росЗМІ.

Трагічний інцидент стався 16 березня в місті Нижньокамськ, республіка Татарстан, Росія.

Мати дівчинки не змогла зупинити ґвалтівника, вона вибігла з квартири, щоб від сусідів викликати поліцію. Повідомляється, що до моменту прибуття правоохоронців нелюд встиг поглумитися над дитиною.

Дівчинку госпіталізували для надання медичної допомоги, а батька ґвалтівника затримали на місці. 18 березня суд заарештував його на два місяці без права застави. Йому загрожує тривалий тюремний термін.

Момент затримання потрапив на відео.

Зґвалтування 15-річної доньки скоїв чоловік з Нижньокамська (відео YouTube)

Раніше ми повідомляли про те, що в Чернівецькій області батько регулярно ґвалтував свою неповнолітню дочку, а мати дівчинки знала про все, що відбувається.

А також писали про те, що у Вінницькій області жінка знімала на камеру зґвалтування свого п'ятирічного сина і публікувала ролики в інтернеті.