ru ua

Як гопник: Притулу змушують вибачатися за Євробачення (відеобатл)

Як гопник: Притулу змушують вибачатися за Євробачення (відеобатл) Відбір на Євробачення 2019 - Притулу критикують через KHAYAT (колаж: РБК-Україна)

Ведучий вступив в серйозний батл з журналістом

Відомий український шоумен Сергій Притула, який є ведучим на нацвідборі на Євробачення 2019, і йому довелося віддуватися за скандал з KAZKA, під час другого півфіналу нацвідбору недоречно пожартував про зовнішній вигляд виконавця KHAYAT (який стояв на сцені в червоному плащі), сказавши, що, мабуть, не дарма його побили в метро, якщо він так одягається.

Журналіст ТСН Дмитро Фурдак відповів Притулі в Facebook, що ведучий повів себе недоречно, як гопник, і він повинен вибачитися перед артистом. Також він говорить, що Сергій такими жартами виправдовує насильство і звинувачує жертву в провокації.

Як гопник: Притулу змушують вибачатися за Євробачення (відеобатл)

Відбір на Євробачення 2019 - Притулу критикують через KHAYAT (скрін: facebook.com/dmytro.furdak)

У свою чергу Сергій Притула записав відео, в якому попросив не лізти до нього, а й далі публікувати свої "солоденькі фото" в Instagram. Також шоумен пригадав співробітникові 1+1, що саме його канал був причетний до скандалу з жартами в бік травесті-артистки Зіанджі (Борис Апрель).

У свою чергу Фурдак відповів ведучому, що він особисто брав участь у тому, щоб зам'яти скандал з Зіанджею. А Притула нападками на телеканал просто переводить стрілки.

Відбір на Євробачення 2019 - Притулу критикують через KHAYAT (скрін: facebook.com/dmytro.furdak)

Раніше повідомлялося, що фаворитка відбору на Євробачення розлютила мережу своїми вульгарними фото.

Також ми повідомляли про те, що виступ групи KAZKA розкритикували, як судді, так і прихильники.