ru ua

"Харків або Маріуполь": пропагандист "ДНР" пригрозив поставками зброї в мирні українські міста

"Харків або Маріуполь": пропагандист "ДНР" пригрозив поставками зброї в мирні українські міста Колаж РБК-Україна

У своїй промові, говорячи від імені "ДНР", він неодноразово назвав Путіна "нашим президентом"

Російський письменник і пропагандист терористів "ДНР" Захар Прилепін в ефірі пропагандистської передачі на ростб пригрозив Україні можливими поставками зброї з окупованих територій в мирні українські міста.

Також він похвалився розробками нібито нового зброї в так званій "ДНР".

"В "ДНР" є своя оборонна промисловість, досить серйозно розвинена. Ми неодноразово демонстрували наші успіхи. На ці поставки (летального зброї США в Україну), якщо серйозно, ми реагуємо так — поки це курям на сміх. Поки нічого серйозного тут немає. І те, як ми можемо відповісти, набагато більш серйозно, прикро буде і болючіше, ніж те, що ми сьогодні бачимо", - заявив він.

Прилепін цинічно заявив, що РФ не постачає зброї на Донбас, оскільки бойовики в ньому не потребують.

"От у нас Олександр Тимофєєв, "міністр оборонної промисловості", показує різноманітні зразки донецького озброєння. Бачили б ви як вони працюють!", - каже пропагандист, на що ведучий програми зауважив, що ці розробки схожі на зразки зброї часів Другої світової війни.

"Тут же у відповідь з військової частини в районі аеропорту полетіли там особливі нами виготовлені штуки, які потім викликали траур у Західній Україні. Вони сказали, що загинуло три людини, насправді, звичайно ж, не три", - сказав Прилєпін.

Також він пригрозив незаконними постачаннями зброї проросійських бойовиків в мирні міста України.

"Хоча Путін якось сказав, що він не може перешкодити лідерам "Л/ДНР" поставляти озброєння в інші частини України. І куди поставить Тимофєєв свою гвинтівку, Маріуполь, може бути, в Харків", - сказав він.

У своїй промові, говорячи від імені терористів і "ДНР", Прилепін неодноразово назвав Путіна "нашим президентом".

Дивитися з 35:05

Відео: Прилепін на ростб (російські джерела)

Нагадаємо, що бойовик "ДНР" Євген Тинянский висміяв російського письменника, пропагандиста Кремля і бойовика Захара Прілепіна за його фотографію з "передової" в ідеально чистій формі.