ru ua

У Харкові горе-матір кинула сина на дитячому майданчику: з'явилися подробиці

У Харкові горе-матір кинула сина на дитячому майданчику: з'явилися подробиці Фото: pixabay.com/cherylholt

Знайомі розповіли про сім'ю дитини та його матір

У Харкові мати залишила свого дворічного сина Ваню Звягіна на дитячому майданчику з запискою в кишені, де було зазначено його ім'я, прізвище та дата народження. Покинуту дитину знайшли в парку на бульварі Юр'єва. Дитину забрали співробітники поліції і передали медикам. У поліції повідомили, що хлопчик ніде не зареєстрований, свідоцтва про народження у нього немає.

Зараз Ваня знаходиться у дитячій інфекційній лікарні з діагнозом сальмонельоз. Знайомі сім'ї розповіли подробиці з життя дитини. Про це повідомляє "Город X".

За словами сусідки, 26-річна жінка не просто кинула Ваню на дитячому майданчику.

"Вона гуляла на дитячому майданчику в стані наркотичного сп'яніння – сама брудна, дитина брудна, з педикульозом, коляска в страшному стані. Весь цей жах бачила дівчина, яка була там зі своєю дитиною - вона і викликала наряд поліції", - розповіла сусідка Аліна Бурда.

"Таким чином дитина потрапила спочатку в 16-ту дитячу, а звідти її направили в "інфекціонку" зі страшною діареєю. Це було 10 серпня", - зазначила вона.

Вона стверджує, що горе-матір чекає другу дитину і перебуває на четвертому місяці вагітності.

Виданню стало відомо, що Ваню насправді звуть Раін. Проте у дитини немає документів, а сам хлопчик майже не розмовляє, і тому достовірно встановити його ім'я не можуть. Батька у дитини немає.

"Я знаю, що мати хлопчика була фіктивно заміжня за одним арабом, потім народила від іншого, а з першим так і не розлучилася", - написала Олена Корнієнко.

Знайомі також розповіли, що крім матері-наркоманки про дитину подбати нікому.

"Є бабуся, яка живе в Росії, і тітка – така ж, як мати, вживає наркотики, живе у Харкові. У тітки було троє своїх дітей, яких у неї забрали. Старша дівчинка - сім років - з бабусею в Росії живе, другого хлопчика батько дитини забрав, а третя дівчинка в дитячому будинку, але її намагається забрати бабуся з боку батька", - розповіла Аліна Бурда.

Мешканці Харкова намагаються допомогти дитині памперсами, одягом та іграшками. Посилки приносять в дитячу інфекційну лікарню.

1 вересня Вані виповниться два роки. Небайдужі хочуть відвідати його і подарувати подарунки. Відзначається, що в місті та за його межами є бажаючі усиновити маленького харків'янина.

Раніше повідомлялося, що в Харкові знайшли кинутого однорічного хлопчика.

Нагадаємо, в Черкаській області горе-мати залишила свою п'ятирічну доньку одну на вулиці.

Також відомо, що в Одеській області у п'яної матері поліція забрала недоглянутого немовляти. До горе-матері попрямували поліцейські і співробітники районної служби у справах дітей.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну (відео: РБК-Україна)