ua en ru

Іван Дзюба закликає до протестного голосування на виборах

Іван Дзюба закликає до протестного голосування на виборах Фото: Петро Порошенко (Віталій Носач, РБК-Україна)

Академік Іван Дзюба висловив думку щодо виборів

Буду голосувати за Петра Порошенка - академік НАН України, Герой України, відомий інтелектуал і шестидесятник, легендарний Іван Дзюба. Він називає своє голосування за Порошенка "протестним". Чому? Пояснює в статті, опублікованій і газеті "Україна молода" 15 березня 2019 р.

"Нині бачимо, як проти Петра Порошенка ополчилися найрізноманітніші політичні авторитети чудернацького пострадянського простору. Зрозуміло: вони проти, бо за своє кревне. Телеекрани та сайти сповнені шаленої ненависті і маячні, у брудних хвилях якої безнадійно потопають нечисленні уламки посутньої критики. За цих умов хочеться голосувати саме за Петра Порошенка. Порядком протесту проти нагнітання безуму", - стверджує Іван Дзюба.

"І прорахунки, і здобутки ми бачили в діяльності Президента Петра Порошенка. Ми бачили, як за час незалежності України нарешті ставали вагомішими здобутки, зміцнювалася національна державність і окреслювався магістральний напрямок руху: демократична і європейська Україна. Цей рух нині пов’язаний з іменем Президента Порошенка. Тому, незважаючи на критичне ставлення до окремих аспектів діяльності Президента (про що доводилося і говорити, і писати), - на президентських виборах - 2019 голосуватиму за кандидатуру Петра Олексійовича Порошенка. І раджу голосувати за нього всім тим, хто хоче обнадійливої перспективи для України. І хай це буде наше промовисте протестне голосування - проти спроб дестабілізувати Україну, звернути її з європейського шляху, поглумитися з її дорогого нам імені", - стверджує академік Іван Дзюба.