ua en ru

Побиття чоловіка натовпом школярів: інцидент отримав продовження

Побиття чоловіка натовпом школярів: інцидент отримав продовження Побиття чоловіка в Харкові - школярів спіймала поліція (колаж РБК-Україна)

Побитий чоловік не звернувся в поліцію

Побиття дорослого чоловіка натовпом з п'яти школярів, яке відбулося у вівторок, 12 березня, в Новобаварському районі Харкова розслідує поліція. Особистість трьох підлітків вже встановлена, повідомив Костянтин Шеремет.

За словами інспектора відділу ювенальної превенції ГУНП в Харківській області поліція відреагувала на відео, яке опублікував один з користувачів Facebook. Правоохоронці проводять подальшу перевірку.

Відомо, що агресивним школярам, які знущалися над чоловіком, від 10 до 12 років. Вони підбігали і по черзі били ногами ні в чому не повинну людину. Чоловік ухилявся, намагаючись уникнути ударів.

Побиття чоловіка в Харкові - школярів спіймала поліція (відео: YouTube/ГУНП в Харківській області)

Відомо, що потерпілий за фактом побиття в поліцію не звертався. Нині правоохоронці встановлюють всі обставини і працюють над визначенням особистостей інших нападників. Вирішується питання про кваліфікацію події за Кримінальним кодексом України.

"Якщо буде встановлена вина цих підлітків або їх батьків, будуть передбачені всі заходи щодо притягнення їх до відповідальності", - сказав Шеремет.

Побиття чоловіка в Харкові - школярів спіймала поліція (facebook.com/kharkiv1654)

До речі, в Києві відомий бізнесмен влаштував криваву бійню на очах власних дітей.

Раніше ми повідомляли, що підлітки, які побили чоловіка в Полтавській області, після чого той опинився в комі, знаходяться на волі.