ru ua

У Києві відомий бізнесмен влаштував криваву бійню на очах власних дітей (фото)

У Києві відомий бізнесмен влаштував криваву бійню на очах власних дітей (фото) Колаж РБК-Україна

Бізнесмен Максим Чаленко влаштував п'яний дебош у Києві

У Києві відомий бізнесмен Максим Чаленко жорстоко побив свою дружину і викинув домашнього пса с дванадцятого поверху. Більше того, він погрожував фізичною розправою сусідці.

Як розповідають у спільноті "Київ Оперативний", виклик від жінки про те, що її чоловік прийшов додому в дуже п‘яному вигляді і піднімає на неї руку надійшов до поліції пізно ввечері 13 березня.

Пізніше виявилося, до того як зайти додому, він на парковці напав на сусідку, погрожував їй фізичною розправою та сказав, зо спалить її авто через те, що вона лишила машину нібито на його місці.

Вдома підприємець продовжив свої напади агресії, але вони вже буди спрямовані на дружину - почав лупцювати жінку. Це все відбувалося на очах його двох малолітніх дітей. Коли жінка відбивалася від п‘яного агресора - подряпала йому ніс, що ще більше розлютило Максима - він викинув з вікна 12-го поверху собаку, який майже відразу загинув.

У Києві відомий бізнесмен влаштував криваву бійню на очах власних дітей (фото)

Максим Чаленко вбив пса (фото: facebook.com/KyivOperativ)

По приїзду поліції неадекват почав погрожувати правоохоронцям звільненням, прикриваючись "впливовими зв’язками із депутатами".

У Києві відомий бізнесмен влаштував криваву бійню на очах власних дітей (фото)

Максим Чаленко (фото: facebook.com/KyivOperativ)

Зі слів жінки, вона і раніше ставала жертвою сімейного насилля, однак, всі її заяви до правоохоронців Оболонського району ніяких результатів не дали.

"А знаєте, хто цей бухий неадекват? Колишній директор асоціації зовнішньої реклами Києва. До речі, з серпня минулого року він знаходиться під слідством за те, що намагався дати хабар начальнику Управління реклами КМДА", - розповіли у спільноті.

Користувачі мережі активно коментують кричущий інцидент:

  • Шкода дітей - вони, на відміну від дружини, це не вибирали.
  • Не скажу за побиття дружини (вона може заяву забрать і звинувачення не буде), але за собаку КК передбачає до 6 років позбавлення волі. І, якщо враховувати, що цей покидьок вбив тварину на очах дітей, то 6 років повинен відсидіти, як штик.
  • Чухонець синьолобий. Саме б краще з балкона стрибнуло.
  • Він герой тільки з жінками лаятися, дружину бити, собак вбивати. На цьому все, нуль. До рівного собі він ніколи в бійку не полізе, хвіст підібгає. Сподіваюся, він буде покараний відповідно до його поведінки.

У Києві відомий бізнесмен влаштував криваву бійню на очах власних дітей (фото)

Скріншот (facebook.com/KyivOperativ)

Раніше ми писали про те, що у Миколаєві матір-одиначка катувала котів на очах у дітей.