ua en ru

У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)

У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж) Фото: Акція перед посольством РФ (РБК-Україна)

Люди обклеїли плакатами паркан посольства

29 травня в Києві вбили російського журналіста Аркадія Бабченко. Його застрелили у під'їзді будинку, в якому він жив. У журналіста випустили три кулі. 30 травня кілька активістів прийшли під посольство Росії в столиці, щоб привернути увагу до резонансного вбивства опозиційного російського журналіста.

Люди обклеїли плакатами з зображенням Аркадія паркан, що оточує будинок. Також активісти принесли квіти.

У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)Фото: До паркану прикріпили роздруковані портрети журналіста (РБК-Україна)

Нагадаємо, що Бабченко близько року тому покинув Росію з міркувань безпеки. Загрози почали надходити після того, як він відмовився висловлювати співчуття у зв'язку з катастрофою літака Ту-154 над Чорним морем. Деякий час він жив у Празі, потім перебрався в Київ. Працював ведучим на кримськотатарському телеканалі ATR.


У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)У Києві активісти прийшли на пікет під посольство РФ через вбивство Бабченко (фоторепортаж)

Фото: Пікет під стінами російського посольства в Києві (РБК-Україна)

Читайте також,вбивство Аркадія Бабченко: як жив і чому виїхав з Росії опозиційний журналіст.

до Речі, Сотник розповів, хто вбив Аркадія Бабченко.

Коротко про головне за 29 травня