ru ua

Китайський Новий рік: як правильно зустріти, щоб водилися гроші

Китайський Новий рік: як правильно зустріти, щоб водилися гроші Ілюстративне фото (pixabay.com)

Астрологи розповіли, коли потрібно підняти келих і загадати бажання

Новий рік за китайським календарем настане в ніч з 4-го на 5-е лютого. Це буде рік Жовтої Земляної свині, який триватиме до 24 січня 2020 року. При цьому в Китаї його святкувати будуть найближчі два тижні. При цьому в країні протягом тижня будуть вихідні дні, а магазини будуть закриті.

У переддень Нового року на стіл жителі Китаю обов'язково поставлять 10 страв, одна з яких буде рибною, так як за традицією, саме риба приносить багатство. Точний час настання Нового року буде в 23:03 за київським часом або о 5:03 за пекінським.

Китайський Новий рік: як правильно зустріти, щоб водилися гроші

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Будинки і вулиці традиційно прикрашають в червоний колір, так як цей колір приносить удачу і відганяє злих духів. Зустрічати Новий рік китайці воліють з рідними і близькими. А на завершення святкової ночі обов'язково запускають феєрверки.

Астрологи рекомендують зустрічати цей рік в яскравому і ексцентричному одягу жовтого, золотого, шоколадного, теракотового або апельсинового кольору. Для того, щоб посилити фінансове благополуччя, свій образ можна посилити золотими прикрасами або шпильками.

Китайський Новий рік: як правильно зустріти, щоб водилися гроші

Ілюстративне фото (pixabay.com)

"Раджу в одинадцять вечора підняти келихи і загадати бажання. Новий рік за східним стилем завжди починається в новий місяць, а в молодий місяць завжди слід загадувати найпотаємніші мрії та бажання. Підкреслюю – в 23.00", – рекомендує астролог Влад Росс.

Він радить подарувати близьким символічні подарунки у вигляді свинок –скарбничок. Це також допоможе залучити гроші в наступаючому році. У Китаї прийнято дарувати близьким в новорічну ніч, окрім традиційних подарунків, конверти з грошима.

А напередодні потрібно влаштувати вдома генеральне прибирання і позбутися від непотрібних речей.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як залучити багатство в Новому році і як правильно відсвяткувати.

А також розповідали про те, як правильно загадати бажання в переддень Нового року, щоб воно збулося.