Коливання і стрибки: астролог назвала "грошові" дні у березні

Коливання і стрибки: астролог назвала "грошові" дні у березні
Колаж РБК-Україна

Зірки попереджають про те, що місяць буде насичений, але нестабільний

Астрологічний прогноз на березень у сфері фінансів попереджає про те, що місяць буде вдалим у фінансовому плані, але дуже нестабільним.

Астролог Наталія Ульянкіна склала докладний астрологічний прогноз на березень в грошовій сфері і зазначила, що цей місяць буде дуже хорошим у плані просування фінансових питань.

Вона розповіла, що перший місяць весни буде дуже вдалим в плані роботи на перспективу. Однак майже весь березень буде підданий коливанням і стрибкам.

Грошові витрати і доходи будуть дуже нестабільні і назвала найбільш вдалі дні для отримання доходу, здійснення покупок або витрати великих сум грошей. Найбільш вдалими стануть 6, 8, 17, 21, 26, 28, 29 березня.

Ульянкіна зазначила, що у період з 10 до 27 березня – дуже вдалий період для енергійного і потужного просування у фінансових питаннях, а також відповідний період для просування в професійному плані. Найактивніші дати – 10, 14 та 20 березня.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з 5-го березня наступає дія ретроградного Меркурія, що обіцяє українцям майже цілий місяць нестабільної ситуації.

Астропсихолог попередила, що ретроградне положення планет в першу чергу сильно впливає на спілкування між людьми і на інформаційні потоки. Люди схильні перекручувати інформацію, брехати, виражатися незрозуміло – особливо нерозуміння може виникнути під час листування.

А також розповідали про те, що яким знакам Зодіаку потрібно бути обережними в любові з 4 по 10 березня.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся