ua en ru

Комаровський розповів, як вилікувати бронхіальну астму

Комаровський розповів, як вилікувати бронхіальну астму Євген Комаровський (фото: РБК-Україна)

Експерт стверджує, що важливо правильно підібрати лікаря

Популярний експерт в області медицини Євген Комаровський розповів у соціальній мережі Instagram, що потрібно знати про хронічне запальне захворювання дихальних шляхів і як з ним боротися.

"Відразу скажу, що в більшості випадків, коли в дитячому віці діагностується бронхіальна астма, при правильному лікуванні про цей діагноз можна забути", - пише Комаровський.

Лікар стверджує, що далеко не завжди це захворювання несе серйозні наслідки і що в більшості випадків цей стан можна повністю контролюватися за допомогою ефективних ліків.

"Тобто, якщо у дитини є якісь скарги: задишка, кашель, нездужання, якщо він не може відвідувати школу, не може займатися спортом, це значить ви ще не зустріли лікаря, який би підібрав адекватне лікування", - підсумував експерт.

Комаровський розповів, як вилікувати бронхіальну астмуСкріншот поста: (instagram.com/doctor_komarovskiy)

Нагадаємо, що бронхіальна астма - це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, що проявляється нападами задишки, які часто супроводжуються кашлем і можуть переростати у приступи задухи. Це відбувається через те, що дихальні шляхи надмірно реагують на різні подразники.

Ми писали, що Комаровський розповів, як газовані напої впливають на організм.

Також ми писали, що Комаровський розповів про причини і наслідки отруєння тютюном.