Кривава популярність: у Києві розповіли про нову суїцидальну гру

Неділя 10 лютого 2019 14:28
Кривава популярність: у Києві розповіли про нову суїцидальну гру
Суїцидальна гра (Колаж РБК-Україна)

Повідомляється, що відповідальність за смерть дітей у разі летального результату найімовірніше понесе водій

Суїцидальна гра "Біжи або помри" знову набирає популярність в Україні. Так, кияни знову стали свідками гри, суть якої в тому, щоб змусити підлітків перебігати перед потоком машин на жвавій ділянці дороги й вижити. Юлія Дмитрієнко, яка стала свідком одного з етапів гри з трагічним кінцем, у Facebook оприлюднила підтверджуючі знімки. Вона також закликала батьків звернути увагу на інцидент і провести виховну бесіду.

"Завжди стоїть спір між поколіннями. Але я тут зовсім не можу зрозуміти. Так, у підлітковому періоді всі ми робимо дурниці, але це я назву тупість. Просто бігати перед машинами. Навіщо? Водії зупиняються, роблять зауваження, а вони все одно розгортаються і біжать перед потоком машин. Вони бачили, що я дістала телефон і фотографую, але їм все одно. Цікаво, яка мета у цієї "забави", – написала Дмитренко.

Кривава популярність: у Києві розповіли про нову суїцидальну гру

Скріншот поста облікового запису facebook.com/Юлия Дмитрієнко

Деякі користувачі також зазначили, що бачили цих дівчаток на Ленінградській площі раніше.

 

Суїцидальна гра "Біжи або помри" в Києві (фото: facebook.com/Юлія Дмитрієнко)

"Вони вели себе голосно, і дівчинку в дивному ніби вибіленому пальто я запам'ятала", "Гра "Біжи або помри" – одна з найбільш небезпечних мережевих ігор в інтернеті. Суть в тому, щоб перебігти дорогу і не померти. Навіщо? Не зрозуміло, але чомусь популярно", "Цих малоліток на екскурсію в будинок інвалідів треба. Хай там поволонтерять трохи", – зазначили кияни під публікацією Дмитренко.

Кривава популярність: у Києві розповіли про нову суїцидальну гру

Кривава популярність: у Києві розповіли про нову суїцидальну гру

Скріншоти коментарів поста облікового запису facebook.com/Юлия Дмитрієнко

Цікаво, що користувачі назвали тих, хто найімовірніше понесе відповідальність за смерть або травмування дитини. На думку користувачів мережі, у випадку трагедії в суді виявиться саме водій, а не куратор гри.

Слід зазначити, що нещодавно в деяких областях були зареєстровані інциденти, які пов'язані або схожі на суїцидальні ігри. Так, нещодавно під Харковом хлопець зробив дивне самогубство. Молодий чоловік завдав собі каліцтво, а через три дні покінчив з собою.

Раніше ми також писали, що у Києві при дивних обставинах зникла молода жінка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся