ua en ru

Крим потерпає від страшної хвороби: окупанти звинувачують Україну

Крим потерпає від страшної хвороби: окупанти звинувачують Україну Ілюстративне фото (УНІАН)

Кір продовжує "косити" жителів анексованого Криму

У Криму зростає число хворих на кір. Як пишуть місцеві ЗМІ, вже зареєстровано 38 лабораторно підтверджених випадків захворювання небезпечною хворобою. Найбільше інфікованих - у Сімферополі, Севастополі та Бахчисараї.

При цьому російські окупанти стверджують, що більшість кримчан "підхопили" кір після того, як відвідали материкову частину України.

"Як в 2018 році, так і 2019 році зареєстровано "імпортовані" з України випадки захворювання на кір, тобто достовірно встановлено, що в період можливого зараження особи перебували на території України", - розповідають окупанти в коментарях пропагандистським виданням.

Додамо, що кір - це гостре інфекційне вірусне захворювання, яке характеризується дуже високою температурою, запаленням слизових оболонок порожнини рота і верхніх дихальних шляхів, кон'юнктивітом і характерним висипом на шкірі. Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом і при прямому контакті.

Нагадаємо, що в Росії нещодавно відзначилися вигадкою про кір і назвали США "неблагополучною країною".

Раніше Уляна Супрун розвіяла міфи, які пов'язані з кором. Вона закликала не вірити чутками, які поширюють в інтернеті, а також попросила не займатися самолікуванням і вчасно вакцинуватися.