Україна і США - неблагополучні країни: в Росії відзначилися вигадкою про кір

Україна і США - неблагополучні країни: в Росії відзначилися вигадкою про кір
Ілюстративне фото (Oleg Nikishin/Getty Images)

У РФ вважають, що кір в їхню країну завозять іммігранти з Європи

Росіяни вважають, що в їхній країні не було б кору, якби цю хворобу не завезли до них з України, Великобританії, США та інших країн.

Так, в Росспоживнагляді запевняють своїх співгромадян, що в Україні, Грузії, Албанії, Чорногорії, Греції, Румунії, Франції та ряді інших країн склалася "вкрай неблагополучна ситуація по кору.

"Російська Газета" пише, що показник захворюваності на кір в РФ до недавнього часу складав 17,3 випадку на мільйон населення, а це "в десятки разів нижче, ніж у країнах Європейського регіону".

"У Росії в минулому році збільшилося число завезення інфекції з неблагополучних країн", - пише видання, маючи на увазі під "несприятливими країнами у тому числі Великобританію, Німеччину, Бельгію, Швейцарію, Словаччину, Польщу, США та інші.

Крім усього іншого, глава Росспоживнагляду Анна Попова говорить, що "більше 97% росіян мають щеплення проти кору", тому причина збільшення кількості захворювань лише в "імміграційних потоках".

Нагадаємо, що Україна опинилася на першій сходинці у рейтингу країн Європи за кількістю людей, які захворіли на кір в 2018 році.

Раніше в Раді розповіли про регіони з найвищими показниками захворюваності на кір у 2018.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся