ru ua

Курс біткоіна впав: постраждали мільйони людей

Курс біткоіна впав: постраждали мільйони людей Біткоін впав (колаж РБК-Україна)

Біткоін потрапив під тиск піраміди

Біткоін обвалився і на даний момент ціна кріптовалюти знаходиться на позначці $3871 (близько 95 тис. грн). Падіння курсу пов'язано з тим, що у США заарештували творця чергової криптовалютної піраміди OneCoin Костянтина Ігнатова.

Американські правоохоронці звинувачують чоловіка в організації шахрайської схеми через яку постраждали більше трьох мільйонів інвесторів з усього світу - Ігнатов надавав їм завідомо неправдиву інформацію.

Так, у OneCoin запевняли інвесторів, що компанія має свої особисті сервера, за допомогою яких проводиться видобуток біткоінів. Але насправді, як виявилося, ніяких серверів не було.

Таким чином у прокуратурі США прийшли до висновку, що проект Ігнатова - це звичайна класична піраміда, в якій головною метою було залучити нових учасників за винагороду.

Курс біткоіна впав: постраждали мільйони людей

Скріншот (stock-maks.com)

Як пишуть спеціалізовані ЗМІ, шахрайство останнім часом все більше впливає на довіру інвесторів до біткоіну і на курс популярної криптовалюти.

Раніше ми писали про те, що у біткоіна з'явився сильний конкурент. Творець кріптовалюти Ethereum порівнює свій винахід з технологічним смартфоном, а біткоін - з калькулятором.