Біткоіни злетить до захмарних висот: названа нова ціна

Біткоіни злетить до захмарних висот: названа нова ціна
Фото: колаж РБК-Україна

Біткоін демонструє в графіку лінійний підйом

Біткоін поднимится в ціні до 100-150 тисяч доларів через чотири роки. Такий прогноз дали інвестори за результатами опитування, проведеного трейдером криптовалюти MagicPoopCanon 26 лютого. Дані ґрунтуються на думці його 21 тисячі підписників. У той же час 3 березня технічний аналітик подав уточнений довгостроковий аналіз ринку біткоінів та звернув увагу на дуже чіткий циклічний висхідний тренд.

Фахівець розвінчав загальноприйняту думка, що біткоін має цикл кожні чотири роки. За його словами, перший цикл тривав 47 тижнів, другий - 129 тижнів, а третій - 211 тижнів.

Щоб проілюструвати це, він опублікував графік та виділив цикли різними кольорами: синім, фіолетовим та жовтим.

Біткоіни злетить до захмарних висот: названа нова ціна

Фото: tradingview.com

Крім циклів, трейдер MagicPoopCanon вказав на інші нюанси в прогнозі, які "набагато цікавіше".

"Цикли знаходяться на абсолютно лінійному підйомі! Це одна з найнеймовірніших речей, які я коли-небудь бачив за свої одинадцять років в якості технічного аналітика. Під цим я розумію, що час між циклами, зображений на графіку, збільшується за абсолютно лінійною траєкторією. Це означає, що ми можемо з високим ступенем впевненості вирахувати, коли настане наступний пік ринку криптовалюти. Грунтуючись на цьому лінійному збільшенні тривалості циклу, я припустив, що майбутній "бичачий ринок" повинен досягти максимуму через 295 тижнів в серпні 2023 року. Я показав це на графіку (зеленим кольором)", - написав він.

Експерт порахував, що біткоін коштуватиме в серпні 2023 року близько 150 тисяч доларів.

У 2019 року очікувана ціна складе від 3 до 5 тисяч доларів. Це може тривати до середини і кінця 2020 року.

Біткоіни злетить до захмарних висот: названа нова ціна

Фото: tradingview.com

Нагадаємо, що вартість однієї монети біткоіна наблизилася до історичного максимуму - близько 20 тисяч доларів - у грудні 2017 року. На початку 2018 року на ринку криптовалют почалася стагнація.

Як повідомлялося раніше, Міністерство фінансів України створює робочу групу з питань оподаткування операцій з криптовалютами.

Також ми писали про те, що глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликала центральні банки країн задуматися про випуск криптовалют.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся