Кусає і душить: у Каневі учень тримає в страху весь клас

Кусає і душить: у Каневі учень тримає в страху весь клас
Колаж РБК-Україна

Буллінг в школі: у Черкаській області учень другого класу б'є дітей

Буллінг в школах триває. Батьки учнів другого класу Канівської школи №4 звернулися до міського голови і очільниці відділу освіти через школяра, який тероризує їх дітей і зриває уроки. Про це повідомляє місцеве видання "Про все".

За словами батьків, проблемна дитина переведена у 2-В клас з асистентом, який постійно перебуває з ним. Учні 2-В класу не конфліктні, зустріли нового однокласника доброзичливо і подружилися з ним. Але під час ігор на перерві виявилося, що у хлопчика трапляються спонтанні прояви агресії до дітей.

Батьки дітей повідомили, що за півтора тижні навчання в новому класі він кусав, душив, мазав слиною дітей, також погрожував вчителю. Після двох перших уроків йому стає нецікаво, і він починає зривати урок, шуміти, кричати, веде себе неадекватно і не відповідає за свої дії.

"Наші діти не звикли до такої поведінки, вони отримують психологічну та моральну травму", - написали батьки в колективній скарзі.

Як виявилося, така поведінка у дитини була і в попередньому класі, і навіть у дитячому садку.

У зв'язку з цим у школі провели збори, на які запросили батьків хлопчика, дирекцію школи і шкільного психолога. Під час зборів їм повідомили, що дитина має право на навчання в інклюзивному класі, як дитина з особливими освітніми потребами. Однак психолог з дитиною не працював, його батьки повідомили, що вони тільки шукають такого фахівця.

Кусає і душить: у Каневі учень тримає в страху весь клас

Ілюстративне фото: facebook.com/UNICEFUkraine

За словами батьків учнів другого класу, на неодноразові звернення до директора про присутність на уроках психолога їм відмовили, оскільки шкільний психолог працює на 0,75 ставки і не може забезпечити належну і кваліфіковану допомогу такій дитині.

Батьки стурбовані ситуацією, що склалася, ще й тому, що в класі навчаються три дитини з інвалідністю: одна - зі слуховим апаратом, інша - з кардіостимулятором на серці і ще одна дитина на інклюзії.

"Хто забезпечить безпеку цих дітей у разі нападів хлопчика? Крім того, виявилося, що у нього немає підстав перебувати в інклюзивному класі, так як документів про інклюзію у нього немає", - пишуть батьки.

Після особистого прийому батькам повідомили, що видано наказ про створення комісії для вивчення цього питання. Під час навчального процесу члени комісії були присутні на уроках в 2-В класі, і як виявилося, коли батьки прийшли забирати дітей після школи, один з членів комісії є кумою сім'ї.

"Про яку об'єктивну оцінку такою комісією може йти мова? А тим часом учень і далі продовжує знущатися над нашими дітьми: колов сусіда по парті олівцем в живіт, побився в роздягальні після фізкультури, обзиває дітей", - зазначають батьки школярів.

У відділі освіти Канівської міської ради поки про шляхи вирішення цього конфлікту не говорять.

Нагадаємо, що на Закарпатті школярки жорстоко побили подругу, ученицю дев'ятого класу.

Раніше повідомлялося про те, що школярів київської гімназії б'ють за їжу.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся