ua en ru

Коли вже літаючий Uber буде? Жахливі пробки розлютили киян

Коли вже літаючий Uber буде? Жахливі пробки розлютили киян Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Кияни незадоволені ситуацією на дорогах столиці

23 січня Київ повністю зупинився - дев'ятибальні пробки паралізували місто, на дорогах повний хаос, громадський транспорт курсує з відхиленням від графіка.

Така ситуація не може радувати жителів мегаполісу. Кияни та гості столиці не перестають ділитися фото і відео засніженого міста, але, при цьому, почали дуже злитися через жахливі затори.

"В черговий раз довелося відчути на собі київські затори. Краще б не відчувала", - написала одна мешканка Києва.

"Коли там вже літаючий Uber буде? Мені здається, в сьогоднішній ранковій пробці можна завагітніти, народити і вийти з декрету", - іронічно зазначила ще одна дівчина.

Багато хто не розуміє, чому в робочий час так багато машин на вулицях.

"Куди ви їдете в 12 дня? Навіщо ви виходите з будинку, якщо це не навчання чи робота? Жахливі пробки, жахливе місто", - зауважив мешканець столиці.

"Таке враження, ніби ми живемо в якомусь Єгипті, і раптом у нас випало 10 сантиметрів снігу, і місто одразу стало паралізоване, скрізь затори, у всіх паніка, ніхто не може дістатися нікуди", - зазначила киянка Софія.

Коли вже літаючий Uber буде? Жахливі пробки розлютили киян

Скріншот поста

Зазначимо, що аеропорти "Бориспіль" і "Київ" працюють у штатному режимі, незважаючи на ускладнення погодних умов і снігопад в Україні.