ua en ru

Найкраща дружина за знаком Зодіаку: хто вона

Найкраща дружина за знаком Зодіаку: хто вона Колаж РБК-Україна

Ідеальну дружину можна вибрати собі дізнавшись, хто вона за гороскопом

Краща дружина - хто вона за гороскопом? Це питання турбує багатьох чоловіків.

Деякі дружини самовпевнені і емоційні, деякі - романтичні, а є меркантильні або дбайливі й добрі. Але які дружини най-най? У цьому допоможуть розібратися астрологи.

За словами фахівців, найкращі жінки за знаком Зодіаку - Раки. Хоч власниць цього знаку і не так вже легко вмовити на заміжжя, але якщо вийшло - танцюйте! У родині дружина-Рак проявить себе у всій красі: вона і розумниця, і красуня, і господиня, любляча мама і дружина, дружить з родичами чоловіка і завжди догоджатиме своєму судженому. Ідеал, одним словом.

На другому місці - жінки-Водолії. Це вічно юна, вічно прекрасна, вічно дивовижна жінка. І ще важливий момент: така жінка завжди буде жити своїм життям поруч з чоловіком і ніколи не стане жити ним одним. Але щоб отримати дружину-Водолія потрібно дуже постаратися.

Замикають топ-3 дружини-Діви. Вона навіть буде вам не так дружиною, як подругою і соратницею (а це часом куди більш потрібна риса в другій половинці). Діви переконані, що чоловік і дружина повинні дивитися не один на одного, а в один бік (причому в той, який обере Діва).

До речі, любовний гороскоп на березень підкаже, представникам яких знаків Зодіаку варто бути обережніше в амурних питаннях і краще не будувати надто високих повітряних замків - так як можна здорово забитися при падінні.